Antalya Kitap Tanıtımı

kaynak: http://www.haberdokuz.com/2014/01/25/batuhan-colakin-kitabina-buyuk-ilgi

Genel Yayın Yönetmenimiz Batuhan Çolak’ın Altınpost Yayınevi’nden çıkan ‘Terör Kıskacında Üniversiteler’ kitabına yoğun ilgi devam ediyor. Kitap için Akdeniz Üniversitesi’nde tanıtım standı açıldı.

HaberDokuz.com / Özel Haber / Antalya

Akdeniz Üniversitesi Avrasya Araştırmaları Topluluğu tarafından daha önce üniversiteye davet edilen Çolak, üniversitelerdeki terör olaylarına ilişkin bir söyleşi gerçekleştirmişti.

Kitaba gösterilen yoğun ilgi sonrasında tanıtım standı açma kararı alan öğrenciler, gerekli izinleri aldıktan sonra Akdeniz Üniversitesi Kampüsü’nde çalışmalara başladılar.

Avrasya Araştırmaları Topluluğu tarafından açılan standa ilgi büyük oldu.

Çok sayıda öğrencinin kitapla ilgili bilgiler aldığı tanıtım standının haftaya yine açılacağı öğrenildi.

ÇOLAK’TAN TEŞEKKÜR

Kitabın yazarı Batuhan Çolak, çalışmaya gösterilen ilgiden dolayı memnun olduğunu belirtti.

Üniversitelerdeki terör olaylarına ilişkin son dönemde artan olaylara karşı üniversite gençliğinin bilinçlenmesi gerektiğine dikkat çeken Çolak, Akdeniz Üniversitesi Avrasya Araştırmaları Topluluğu Başkanı Hasan Dağ ve topluluk başkan yardımcısı İskender Kul’a ayrıca teşekkürlerini iletti.

Terör Kıskacında Üniversiteler Kitabı Tanıtım Standı’ndan Görüntüler

akdeniz-üniversitesi-terör-kıskacında-üniversiteler-standı-1akdeniz-üniversitesi-terör-kıskacında-üniversiteler-standı-2akdeniz-üniversitesi-terör-kıskacında-üniversiteler-standı-3akdeniz-üniversitesi-terör-kıskacında-üniversiteler-standı-4akdeniz-üniversitesi-terör-kıskacında-üniversiteler-standı-5akdeniz-üniversitesi-terör-kıskacında-üniversiteler-standı-6akdeniz-üniversitesi-terör-kıskacında-üniversiteler-standı-7akdeniz-üniversitesi-terör-kıskacında-üniversiteler-standı-8

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.